Renault-Mais Boğaziçi Şube

TAŞIMA VE KORUMA GAMI
Aracınızın taşıma kapasitesini artırma ihtiyacınız mı var?
Çeki demirleri, tavan barları, tavan bagajı ya da bisiklet taşıyıcılar, kayak taşıyıcılar... Geniş Renault aksesuar gamımız arasından seçiminizi yapın ve tüm seyahatleriniz süresince ekipmanlarınızı yanınızda taşıyın.

Ailenizi ve eşyalarınızı korumayı mı istiyorsunuz?
Alarmlar, park sensörü, çocuk koltuğu, güvenlik kitleri... Renault size, Renault’nuzdan tek başınıza veya ailece güven içinde faydalanmanızı sağlayacak çok sayıda aksesuar sunuyor.

İÇ AKSESUAR GAMI
Kendinizi evinizde hissetmek için aracınızı size özel yapma arzunuz mu var?
Kolçaklar, kapı eşikleri, saklama alanları, vites kolları, parfüm püskürtücüler... Renault’u seçmek, size içeride konforu sağlamak için aracınıza özel olarak uyarlanmış geniş aksesuar gamından faydalanmak demektir.

Renault’nuzun içini koruma konusunda endişeniz mi var?
Kauçuk ve halı paspaslar, bagaj paspasları... Renault, size aracınızın içini uzun süre ilk günkü gibi korumanıza yardım edecek ürünler sunuyor.

DIŞ AKSESUAR GAMI
Dikkat çekmek ve Renault’nuza onu eşsiz kılacak küçük dokunuşu verme arzunuz mu var?
Aracınız için özel olarak çizilmiş kişiye özel aksesuar gamımızdan faydalanın. Sportif kitten alüminyum jantlara kadar, Renault’nuzu imajınıza göre tasarlayın ve ona gerçek bir orijinallik dokunuşu katın!

Renault’nuzun karoserisini koruma ve onu dışarıdan gelecek tehlikelere karşı muhafaza etme endişeniz mi var?
Çamurluklar, yan çıtalar, kapı korumaları... Aracınız için özel olarak tasarlanmış ve estetiğine uygun olarak dıştan mükemmel olarak korumanızı sağlayacak birçok aksesuar bulunuyor.

MULTIMEDYA GAMI
Otomobil yolculuklarınızı daha eğlenceli geçirme isteğiniz mi var?
Telefon kiti, navigasyon, DVD Player, iPad tutucu... Renault’un size hayatı kolaylaştırmak ve seyahatlerinizi daha keyifli geçirmenizi sağlamak için sunduğu birçok yenilikçi aksesuar bulunuyor!

 

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.