NEDEN BİZ?
Renault-Mais Boğaziçi Şube

0212 3621111 numaralı telefonumuzdan 2’yi tuşlayarak ulaşabileceğiniz; konusunda deneyimli ve uzman ikinci el araç ekibimiz hizmetinizde.

Emre YILMAZ
Tel: 0212 3621118
E-mail: emre.yilmaz@renault.com.tr
Murat ERTAŞ
Tel: 0212 3621119
E-mail: murat.ertas@renault.com.tr

 MAİS Boğaziçi, Renault2 yetkili noktasıdır. 


Renault2 demek güven demektir. Artık aracınız için otopazarlarını gezmeniz ya da tanıdık ustalara danışmanıza gerek yok. Renault2, ilgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyor. Gelen araçların geçmişinin belgelendiği, standart işlemlerden geçerek değerlendirildiği ve detaylı bir temizleme işleminden sonra satışa çıkarıldığı bu sistem, ikinci elde güven arayanlara olması gereken güveni ve rahatlığı sağlıyor.
Aracınızı yenilemek istediğinizde aracınızı değerinde satın alıyoruz.
Tüm marka araçlarınızı takas şartı olmadan satın alıyoruz.
En iyi koşuldaki araçları, üstelik Renault2 Garantisi ile size sunuyoruz.
2.el araç alımınızda en uygun kredi koşullarını size sağlıyoruz.

 Renault2’de 

  • Bürokrasiye yer yok,
  • Deneme sürüşü var,
  • Garanti sertifikası var,
  • Renault Estetik var,
  • Sorunsuz satış ve devir işlemleri var,

 96 nokta kontrolü  
96 nokta kontrolü almayı düşündüğünüz aracın, markası ne olursa olsun, frenlerinden direksiyonuna, motorundan vites kutusuna ve daha bir çok noktasının kontrolden geçirilerek, aracın anlık kondisyonunun ne olduğunu, aracın tümünün ya da herhangi bir parçasının bakıma ihtiyacı olup olmadığını bilmeniz ve almayı planladığınız aracı daha yakından tanıyabilmeniz için sunduğumuz hizmetimizdir.

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.